PODZIĘKOWANIA 2018/2019

• Panu Kazimierzowi Górskiemu dziękujemy za zakup sztucznych kwiatów a Pani Dorocie Czajkowskiej oraz Państwu Małgorzacie i Markowi Magoń za wykonanie wianków do strojów ludowych dla dziewczynek.
  • Składamy podziękowania dla Pani Katarzyny Król i Alicji Pączka za bezinteresowną pomoc i życzliwość podczas Pikniku Rodzinnego.
  • Podziękowania dla Firm sponsorujących Piknik Rodzinny:                                                        – Pub – Restauracji ,,Piktonówka”                                                                                                  – Przedsiębiorstwu Produkcyjno – Handlowo – Usługowemu  ,,Magma”,
    – Przedsiębiorstwu Produkcyjno – Handlowo – Usługowemu   Nina”,                                    – Firmie ,,Widamid”,                                                                                                                          – Spółdzielni Telekomunikacyjnej OST w Tyczynie,                                                                    – Firmie Omega Pilzno – PKS Rzeszów
  • Kierujemy gorące podziękowania na ręce Rodziców, którzy przekazali przedmioty na licytację:                                                                                                                                             Państwu:                                                                                                                                               – Kulikowskim, Ryznarom, Nazimek, Zubrzak , Magoń, Seniw , Nazimek,
  •    Paniom:                                                                                                                                                – Balawender Agnieszce, Kwolek Karolinie, Ewie Urbańczyk- Kwolek,                                   Małgorzacie Magoń,
  • Składamy podziękowania Państwu Chorzępa za upieczenie kiełbasy, artykuły                    spożywcze, urządzenie do wyrobu waty cukrowej.
  • Państwu Cwynar i  Nazimek dziękujemy za naczynia jednorazowe na Piknik Rodzinny.
  • Dziękujemy Państwu Tomaszek za materiały opatrunkowe.
  • Wszystkim Rodzicom, którzy upiekli ciasto na Piknik Rodzinny
  • Serdecznie dziękujemy Pani Annie Lis i Panu Bartoszowi Magnowskiemu za gadżety na konkursy.
  • CH Auchan Rzeszów – Krasne dziękujemy za materiały papiernicze.
  • Pani Magdalenie Dubiel dziękujemy za materiały papiernicze.
  • Dziękujemy Pani Katarzynie Kluz- Gosztyła za zabawki i bajki.
  • Pani Joannie Pera składamy podziękowanie za przekazanie kolorowych apaszek do przebierania.
  • Pani Ewie Kwolek dziękujemy za gry dydaktyczne i układanki.
  • Składamy podziękowanie Panu Łukaszowi Kość za możliwość udziału dzieci                     z oddziału V w lekcji ,,Dzieciaki – sadzeniaki” w Leroy Merlin  Rzeszów – Krasne.
  • Dziękujemy Pani Karolinie Kwolek, Annie Magoń, Małgorzacie Magoń za przygotowanie ozdób na Kiermasz Wielkanocny
  • Dziękujemy Panu Andrzejowi Barnatowi za kleje w  sztyfcie dla dzieci z od oddziału V.
  • Serdecznie dziękujemy Paniom Anecie Mierzwa i Małgorzacie Balawender za zakup rybek do akwarium w oddziale I.
  • Składamy podziękowanie Pani Ewelinie Rządca za materiały papiernicze
  • Dziękujemy Państwu Chorzępa za zakup zabawek dla oddziału I oraz wózka kelnerskiego.
  • Państwu Cwynar dziękujemy za dofinansowanie zakupu laptopa.
  • Pani Anecie Mierzwa dziękujemy za przekazanie materiałów papierniczych i dekoracyjnych dla oddziału I.
  • Dziękujemy Państwu Rydel za zabawki.

PODZIĘKOWANIA 2017/18

• Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci z gr. II za wystawienie teatrzyku „Szewczyk Dratewka”.
  • Podziękowania dla Firm sponsorujących Piknik Rodzinny:
  • – PPHU „Magma” (pieczywo),
    – PPHU „Nina” (warzywa),
    – Sklep „Asia” (keczup, ciastka, kawa),
    – FHU „WIS” Urszula Wiśniowska (wędlina),
    – Centrum medyczne w Łańcucie (karetka, pomiar ciśnienia, poziomu, cukru, wagi ciała)                                                                                                                                                      – Auchan (materiały papiernicze dla dzieci)